Informujemy , że prace remontowe prowadzone na kotłowni, węzłach cieplnych oraz sieciach ciepłowniczych zostały pomyślnie zakończone.
Dostawa ciepłej wody użytkowej została już przywrócona i odbywa się bez zakłóceń.
Dziękujemy za wyrozumiałość oraz cierpliwość podczas prowadzonych prac. Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z czasowym ograniczeniem dostaw ciepłej wody.



